М’який ритм гойдання, легкий вітер у волоссі та перші казкові пригоди.
Коник-гойдалка New Classic Toys стане найкращим другом для маленьких мрійників. Він запрошує у світ лагідної гри, де кожен рух — як подих теплого вітру. Зручний для обіймів, приємний на дотик, створений із турботою про безпеку та комфорт малюків.
Катання на гойдалці допомагає зміцнювати м'язи, розвивати баланс, координацію та впевненість у власних рухах. Кожен день — нова пригода, кожна мить — маленьке свято!
Виготовлено з дерева, з любов’ю до дітей і природи.
Розмір: 78 х 32 х 29 см
Рекомендований вік: від 12 місяців
| Бренд | New Classic Toys |
| Габарити | 29 х 32 х 78 см |
| Колір | білий |
| Вага транспортного засобу | 5,63 кг |
| Допустиме навантаження (до) | 15 кг |
| Живлення транспортного засобу | Не потрібне |
| Стать | Хлопчик |
| Стать | Дівчинка |
| Вік від | 1 років |
| Вік до | 3 років |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися