Укр
Категорії товарів
Товар
Ціна
Кількість
Сума
  • Кількість товарів 0
  • Загальна сума 0
  • Ви заощадили 0
  • До сплати 0
Оформити замовлення Продовжити покупки

Доставка і оплата


Після оформлення замовлення


На Вашу електронну пошту прийде повідомлення, що замовлення обробляється. Зазвичай обробка відбувається день у день. Її термін складає від 10 хвилин до декількох годин. Перевірити поточний статус замовлення можна в особистому кабінеті.


Способи доставки замовлення


Самовивіз

      

Забрати замовлення з магазину можна через годину після оформлення. Самовивіз комплектується за графіком роботи магазину - щодня, з 10:00 до 20:00. Важливо! Товар можна забронювати лише на 2 дні. Потім укомплектоване замовлення розформують.


Доставка до відділення “Нова Пошта”


Підтверджені замовлення комплектуються та відправляються з понеділка по суботу. Ті, що оформлені після 12:00 суботи та в неділю, передаються до “Нової Пошти” в понеділок. Після передачі товару у службу доставки Ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної або повідомлення у Viber та особистий кабінет. Про прибуття замовлення у відділення Вас повідомить “Нова Пошта”.

Важливо! Після закінчення терміну безкоштовного зберігання (7 календарних днів) неоплачене замовлення автоматично повертається відправнику.


Доставка за адресою


Підтверджені замовлення комплектуються та відправляються з понеділка по суботу. У день доставки з вами зв'яжеться кур'єр, щоб уточнити час і місце отримання. Ви маєте право оглянути відправлення. Для підтвердження надання послуги кур'єр надасть Вам примірник експрес-накладної.


Способи оплати


Готівкою


     ✓ при отриманні замовлення самовивозом в магазині;

     ✓ при отриманні товару у відділенні “Нова Пошта”;

     ✓ оплатити кур’єру під час адресної доставки.


Безготівковий розрахунок


     ✓ картою Visa або Mastercard на сайті;

     ✓ рахунок-фактура на розрахунковий рахунок “Країна Казок”.

Приємних Вам покупок!