Подбайте про комфорт свого малюка під час поїздок за покупками чи в дитячий садок — просто пристебніть дитину в JOCKEY PRO, і можна вирушати! Це крісло компактне, гнучке та маневрове, тож ви можете бути впевнені у безпечній їзді на велосипеді разом із дитиною. Раптовий стрибок росту? Не проблема: спинка, підголівник і підніжки легко регулюються відповідно до зросту дитини.
JOCKEY PRO — найновіша модель перевіреної лінійки велосипедних крісел JOCKEY, якій тисячі батьків довіряють уже понад 20 років. Крісло розроблене та виготовлене в Європі, відповідає найвищим стандартам безпеки та якості, щоб кожна спільна пригода була приємною і безпечною.
Комфорт, що зростає разом із дитиною
JOCKEY PRO забезпечує комфорт від раннього віку до шкільних років — для дітей вагою від 9 до 22 кг. Завдяки регульованим підголівнику, спинці та підніжкам крісло легко адаптується до зросту дитини. За потреби налаштування можна виконати навіть у дорозі — швидко й без стресу завдяки керуванню однією рукою. Під час їзди міцна пружинна сталева дуга ефективно поглинає вібрації, забезпечуючи спокійну посадку навіть на нерівній дорозі.
Безпека — передусім
JOCKEY PRO створене для максимального захисту під час кожної велосипедної прогулянки. Двоступеневий замок безпеки дозволяє легко й надійно зафіксувати дитину. Додатковий захист спиць і надійні ремінці на підніжках уберігають ніжки, а захисні бокові елементи підголівника у разі падіння надійно охоплюють і захищають голову дитини.
Пригоди без стресу
З JOCKEY PRO ви завжди готові до поїздки. Крісло сумісне з більшістю велосипедів і діаметрів рам та легко кріпиться безпосередньо на раму. Усі налаштування можна виконати навіть тоді, коли дитина вже пристебнута: спинка, підголівник і підніжки регулюються однією рукою. А водовідштовхувальні чохли дозволяють не хвилюватися через дощ — достатньо протерти поверхню, і можна їхати далі.
| Бренд | BRITAX-ROMER |
| Габарити | 72 х 43 х 44 см |
| Колір | сірий |
| Вага транспортного засобу | 5,1 кг |
| Допустиме навантаження (до) | 22 кг |
| Живлення транспортного засобу | Не потрібне |
| Стать | Хлопчик |
| Стать | Дівчинка |
| Вік від | 1 років |
| Вік до | 6 років |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип велосипеда | Двоколісний |
| Батьківська ручка управління | Ні |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися