Укр
Категорії товарів
Товар
Ціна
Кількість
Сума
  • Кількість товарів 0
  • Загальна сума 0
  • Ви заощадили 0
  • До сплати 0
Оформити замовлення Продовжити покупки
Що подарувати дитині на 10 років: топ-20 ідей для подарунків

Що подарувати дитині на 10 років: топ-20 ідей для подарунків

  • 10.01.2022

Десять років – це перший ювілей в житті дитини, тому свято на день народження має бути з розмахом. Запросіть друзів іменинника, накрийте солодкий стіл, придумайте розважальну програму з інтелектуальними та творчими конкурсами, спортивними іграми. Свято можна влаштувати вдома, в кафе або на природі. Пікнік на день народження – гарна ідея для літнього ясного дня. Веселі посиденьки на свіжому повітрі зі смачною їжею, неодмінно, запам’ятаються і самому імениннику, і його гостям. Особливим має бути і подарунок на 10 років. Крутий набір Lego, радіокерований гвинтокрил, величезна м’яка іграшка чи похід в аквапарк – дитині сподобається той презент, що відповідатиме її інтересам.


Як вибрати подарунок дитині на 10 років


У десять років дитину можна вважати підлітком. Це той вік, коли у поведінці хлопчика чи дівчинки багато протиріч: вразливість поєднується з показною грубістю, проявляються бунтарські риси. Дитина стрімко розвивається як особистість. У неї з’являються нові захоплення, почуття відповідальності. Вона стає самостійнішою, починає думати про майбутнє, прагне здобути авторитет серед однолітків. Втім, далеко не всі зміни в поведінці тішитимуть батьків. До таких проявів підліткового віку, як дратівливість, неврівноваженість, невпевненість у собі, необхідно ставитися спокійно, з розумінням. Спілкуйтеся з дитиною. Враховуйте її думку, і ні з ким не порівнюйте. Дайте підлітку трохи свободи, але окресліть рамки відповідальності.

Враховуючи особливості 10-річного віку, на день народження можна подарувати не лише іграшку чи книгу, а й враження. Дитина хоче відвідати «Діснейленд»? Якщо дозволяють статки, можете втілити її мрію в життя. Бюджетною альтернативою поїздці до парку розваг у Анагайм чи Париж стане подорож до казкового містечка під Києвом. Воно знаходиться у 20 км від столиці по Житомирській трасі. На території розташований середньовічний замок з величезним годинником, трон з «Гри престолів», триметрові скульптури Чужого та Хижака, машина Божевільного Макса.Подорож у подарунок – куди ще поїхати з дитиною?


      - Аквапарк юрського періоду Dream Island (Київ)

      - Бананова ферма (Київ)

      - Дитячий парк «Казка» (Суми)

      - Зоопарк «12 місяців» (Львівська область)

      - Контактний зоопарк Feldman Ecopark (Харківська область)

      - Майстерня карамелі (Львів)

      - Найсучасніший в Україні скеледром The Wall (Львів)

      - Резиденція святого Миколая (Івано-Франківщина)

      - Розважальний центр Happylon Ocean Park (Київ)

      - Школа верхової їзди «Поні-клуб» (Київ)