Укр
Категорії товарів
Товар
Ціна
Кількість
Сума
  • Кількість товарів 0
  • Загальна сума 0
  • Ви заощадили 0
  • До сплати 0
Оформити замовлення Продовжити покупки
Зустрічай команду первісних бунтарів - Cave Club!

Зустрічай команду первісних бунтарів - Cave Club!

  • 13.12.2020

Первісні непосиди люблять пригоди та яскраві фарби, цінують дружбу та природу, опікуються тваринами. У кожної дикунки є вихованець - звір, птах або рептилія. Ляльки Cave Club, як і всі іграшки "Меттел", виготовлені з міцної, безпечної та якісної пластмаси. У них довге яскраве волосся, яке можна розчісувати гребінцем з комплекту. А ще в ігровому наборі є особливий аксесуар: у кожного героя - свій. З ляльками Печерного клубу цікаво гратися, бо вони мають оригінальний текстильний одяг, завдяки шарнірам згинаються у зап'ястках, ліктях, колінах.

А тепер давай знайомитися з дівчатами! Енергійну та авантюрну Рорелей виховали шаблезубі тигри, тому й у вихованцях у неї небезпечне дике киценя Феррел. Дівчина одягнена у смугасту шкіряну спідницю, прикрашає себе іклами та фарбує волосся у бузковий колір. Смагляву Фернесс легко впізнати по рожевим кучерям та яскравій плямистій сукні. Волосся дикунки прикрашає хижа квітка - венерина мухоловка. А в друзях у дівчини - птеродактиль Птіллі. Він зовсім не страшний, і більше нагадує сучасне курча, ніж літаючого ящура.

Руденька Емберлі усюди мандрує з Флер - дитинчам велоцираптора. Дівчина дуже винахідлива. Носить синю сукню в горох та дубинку для захисту. Блакитноока Телла обожнює спостерігати за зірками через телескоп. В неї пухнаста рожева спідниця та топ з леопардовим принтом. ЇЇ вірний друг - вовченя Ханч. Єдиний хлопець у дівчачій компанії - Слейт. Бачили в енциклопедіях зразки первісного живопису? Схоже, це справа його рук. А надихає художника пташка Теггі.

У нас, в Країні Казок, можна купити будь-який ігровий набір з лялькою Cave Club. Гра з ним розвиватиме у дитини уяву, дрібну моторику, креативність, турботливість. А ще малюку можна почитати цікаву книжку про первісні часи, показати, як тоді виглядали ящури, тигри, вовки, люди. Варто переглянути і мультсеріал на ютуб-каналі Mattel. Лялька з улюбленцем стане гарним подарунком дитині 4-8 років. На бажання можна зібрати колекцію та розігрувати придумані сюжети з усіма учасниками Печерного клубу.