Зовнішня камера Wi-Fi з панорамуванням/нахилом. Тепер у 1,7 рази більше пікселів, ніж у 1080p, що забезпечує чіткіше відео та яскравіші фотографії. ШI ідентифікує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, сповіщаючи користувачів за потреби. Відрегулюйте чутливість виявлення руху та налаштуйте зони/межі активності для вашої зручності. Ви також можете ввімкнути режим патрулювання, щоб камера курсувала між двома налаштованими точками.Дві потужні зовнішні антени забезпечують ширше покриття бездротового зв’язку (до 150 метрів на відкритих місцях) і більш стабільне з’єднання. Ви також можете підключити свою камеру до мережі через порт RJ45 Ethernet.
| Бренд | TP-Link |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Камера мережева |
| Вага | 400 г |
| Габарити | 12,38 × 12,3 × 9 см |
| Колір | білий |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Розподільна здатність | 2560×1440 |
| Апертура | F1.6 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Функції | Виявлення із ШІ, Системне сповіщення, Системне сповіщення зі знімком (сервіс Tapo Care) |
| Аудіозв'язок | двостороння |
| Мережевий інтерфейс | LAN |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Мережеві протоколи | ONVIF, RTSP |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Операційна система | Android, iOS |
| Сертифікація | FCC, CE, RCM, RoHS |
| Живлення | DC 9В, 100-240 В |
| Захист | IP66 |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | –30...+60 °C |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися