Tapo C200C — це розумна Wi-Fi камера спостереження з функціями панорамування та нахилу для повного охоплення простору. Записує відео у форматі 1080p HD з 9-кратним цифровим зумом, забезпечуючи чіткі кадри. Нічне бачення до 9 метрів дозволяє контролювати ситуацію навіть у темряві.
| Бренд | TP-Link |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Камера мережева |
| Вага | 190 г |
| Габарити | 11 x 19 x 16 см |
| Колір | білий |
| Тип корпусу | корпусні (box) |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/2.8 CMOS |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Дозвіл відео/кадрів в секунду | 1920x1080/30 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Додатково | пряма трансляція, гучність сирени - 93 дБ |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Протокол | ONVIF, RTSP |
| Живлення | 9V DC, 100-240 В |
| Температура зберігання | від –20 до +60 °C |
| Температура робоча | від 0° C до 40° C |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися