IP-камера TP-LINK Tapo C206 призначена для внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження з підтримкою Full HD 1080p. Поворотний механізм із широкими кутами огляду дозволяє контролювати простір без «сліпих зон». Камера підтримує інтелектуальне виявлення руху, людей і плачу дитини з миттєвими сповіщеннями. Повнокольорове нічне бачення та вбудована сигналізація підсилюють контроль у темний час доби. Підходить для гнучкого монтажу в різних умовах.
| Бренд | TP-Link |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Камера мережева |
| Вага | 220 г |
| Габарити | 10.53 x 7.78 x 6.98 см |
| Колір | білий |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Апертура | F2.0 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Мережевий інтерфейс | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 ГГц Wi-Fi |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Мережеві протоколи | HTTPS, TCP/IP, UDP, ICMP, DHCP, NTP, DNS, TCP |
| Захист | IP65 |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | від -20° до +50°C |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися