IP-камера TP-Link Tapo C125 поєднує роздільну здатність 2K QHD і розумні функції на основі штучного інтелекту. Широкий кут огляду 140° дозволяє контролювати більше простору з одного пристрою. Фізичний затвор конфіденційності забезпечує додатковий контроль приватності. Камера підтримує двосторонній аудіозв’язок і локальне зберігання на microSD. Компактний корпус із магнітною основою спрощує встановлення.
| Бренд | TP-Link |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Камера мережева |
| Вага | 115 г |
| Габарити | 7,6 х 6,6 х 4,4 см |
| Колір | білий |
| Виконання | неповоротна |
| Сенсор | 1/2.9 1D CMOS |
| Кількість пікселів | 4 Мп |
| Розподільна здатність | 2560x1440 |
| Апертура | F2.0 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Мережевий інтерфейс | IEEE 802.11b/g/n/ax, 2.4 ГГц Wi-Fi; BLE |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK/WPA3 |
| Живлення | 9V DC, 100-240 В |
| Температура зберігання | від –20 до +60 °C |
| Температура робоча | від 0° C до 40° C |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися