Зовнішня Wi-Fi камера повороту/нахилу. Забезпечує діапазон огляду 360° по горизонталі та 130° по вертикалі, щоб зафіксувати все навколо. Завдяки роздільній здатності 2304 × 1296 пікселів Tapo C510W підвищує вашу безпеку, захоплюючи більше деталей у порівнянні з традиційними 1080p (1920 × 1080 px). Tapo C510W відстежує рух за допомогою високошвидкісного обертання, гарантуючи, що ви будете стежити за більш важливими ділянками.
| Бренд | TP-Link |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Камера мережева |
| Вага | 400 г |
| Габарити | 12,38 × 12,3 × 9 см |
| Колір | білий |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/2.8 CMOS |
| Розподільна здатність | 2304 x 1296 |
| Апертура | F2.0 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Аудіозв'язок | двостороння |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Мережеві протоколи | ONVIF, RTSP |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Операційна система | Android, iOS |
| Сертифікація | FCC, CE, RCM, RoHS |
| Живлення | 100-240 В |
| Захист | IP65 |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | –30...+60 °C |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися