Зовнішня Wi-Fi камера безпеки з поворотом/нахилом. Розумний штучний інтелект ідентифікує людину, відстежуючи рух за допомогою високошвидкісного обертання, сповіщаючи користувачів за потреби.
| Бренд | TP-Link |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Камера мережева |
| Вага | 400 г |
| Габарити | 12,38 x 12,3 x 9 см |
| Колір | білий |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Функції | Системне сповіщення, Системне сповіщення зі знімком (сервіс Tapo Care) |
| Додатково | 128 біт AES шифрування SSL/TLS |
| Аудіозв'язок | двостороння |
| Мережеві протоколи | HTTPS, TCP/IP, UDP, ICMP, DNS, TCP |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Сертифікація | FCC, CE, RCM, RoHS |
| Живлення | 100-240 В |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | –30...+60 °C |
| Комплект поставки | адаптер живлення, інструкція, камера, кріпильний шаблон, водонепроникна пломба, монтажні анкери |
У Вас залишилися товари в кошику
На жаль до цього товару ще не залишили відгук. Будьте першим, хто поділиться своєю думкою
Щоб лишати відгуки Ви маєте Увійти або Зареєструватися